Меблі ОК! - шаблон joomla Меблі

ЕНЖІ - диван

Категорія: Дивани прямі
Ціна: 11110 грн.

   Диван Енжі  - це типовий яскравий представників модельного ряду диванів з механізмом перетворення під назвою «єврокнижка», який дуже практичний у своєму використанні і здатний своїми формами і розмірами поміститися практично в будь-якому житловому приміщенні і зробити Ваш відпочинок, сон по - справжньому повноцінним і задовольняє всі Ваші потреби.

   Диван Енжі виконаний виключно з гіпоалергенних матеріалів, які не сприяють різного роду алергії, відповідають всі екологічним і санітарним нормам, мають відповідні висновки. Даний диван Енжі також забезпечений білизняний нішею для постільних речей, до якої досить багато вільного простору. Сидіння моделі зроблено якісно і пружно за рахунок надійного блоку з пружин, що не дає сидінню просісти довгий час. У комплекті з даним виробом йдуть м'які подушки, який сміливо можна використовувати за призначенням і насолоджуватися їх функціональністю.

   Диван Енжі - необхідний комфорт і невелика ціна!

 

Габарити: 2320 х 1040 х В 880
Спальне місце: 1920 x 1500
Механізм: єврокнижка крок.
Місце для білизни: присутнє
Матеріал рами:Масив деревини
Матеріал корпусу:Фанера, ДВП
М'яка частина:Пружинний блок "Боннель", Пінополіуритан, Войлок, Синтепон
Механізм трансформації: Єврокнижка крокуюча
motion euroknyzhka krok
Опис дивану:Диван Енжі забезпечений білизняний нішею для постільних речей, до якої досить багато вільного простору. Сидіння моделі зроблено якісно і пружно за рахунок надійного блоку з пружин, що не дає сидінню просісти довгий час. У комплекті з даним виробом йдуть м'які подушки, який сміливо можна використовувати за призначенням і насолоджуватися їх функціональністю. Диван Енжі - необхідний комфорт і невелика ціна!
 
КАТАЛОГ ТКАНИН
перейшовши за посилання Торгової марки, можна переглянути каталог тканин для дивану
Вдалого вибору!
  apex logo   apparel logo   mebtex_logo  
 
     
  exim textil   KMTex logo   light star logo