Меблі ОК! - шаблон joomla Меблі

Камея - диван

Категорія: Дивани прямі
Ціна: 9915 грн.

   Акуратний і практичний диван «Камелія». Диван в такому стилі вдало доповнить інтер'єр і не додасть нічого зайвого. Однотонний колір за бажанням можна розбавити кольоровий і модною подушечкою.
  Розклавши його, маємо спальне місце майже 2 метри в довжину і півтора в ширину. Вид трансформації - крокуюча єврокнижка. Такий механізм залишить в цілою  вашу підлогу. Підготувати спальне місце не складе труднощів - елемент сидіння підняти і потягнути на себе, потім опустити, далі спинку покласти в простір, що утворився - і все готово.У складеному вигляді сидіння дивана знаходиться під невеликим нахилом, цим самим роблячи модель біліше зручною для сидіння. Розклавши, виходить майже злите спальне місце. Ніша для білизни залишилася, як і при розкладному механізмі «єврокнижка».


Габарити: 2320 х 1010 х В 910
Спальне місце: 1920 x 1500
Механізм: єврокнижка крок
Місце для білизни: присутнє
Матеріал рами:Масив деревини, пружини "змійка"
Матеріал корпусу:Фанера, ДВП
М'яка частина:Пружинний блок "Боннель", Пінополіуритан, Войлок, Синтепон
Механізм трансформації: Єврокнижка крокуюча
motion euroknyzhka krok
Опис дивану:У конструкції вироби передбачена можливість трансформації в комфортне спальне місце. Для цієї мети є досить місткий білизняний відсік. Пружинний блок високої якості і міцний каркас розраховані на постійне використання при досить інтенсивних навантаженнях.
 
КАТАЛОГ ТКАНИН
перейшовши за посилання Торгової марки, можна переглянути каталог тканин для дивану
Вдалого вибору!
  apex logo   apparel logo   mebtex_logo  
 
     
  exim textil   KMTex logo   light star logo