Меблі ОК! - шаблон joomla Меблі

КАТАЛОГ

М'які меблі
М'які меблі - це невід'ємний атрибут кожного домашнього вогнища. Складно уявити собі інтер'єр без дивана і крісел. Все це несе естетичне і функціональне навантаження, за рахунок чого підвищується рівень комфорту в оселі. В каталозі знайдете для себе диван на будь-який смак.
Меблі для вітальні
Вітальня кімната - це "серце» родини!" Ось, з цього, тому потрібно приділяти дизайну вітальні саме педантичне увагу, продумуючи і враховуючи всі функціональні та інтер'єрні особливості.
Дитчі - Молодіжні меблі
В каталозі знаходяться модульні меблі для дитячих кімнат різного стилю і для різної вікової категоріїї. Тут можна знайти меблі, як для кімнати для хлопчика і дівчинки.
Меблі для немовлят
В каталозі знаходяться меблі та супутні товари для немовлят (ліжечка, комоди, постіль, та інше )
Спальні
Спальня - важливе місце, щоб налаштуватися на потрібний лад перед напруженим днем. Тому необхідно, щоб кожна деталь спальної кімнати радувала нас і приносила задоволення у використанні.
Модульні системи
В каталозі знаходяться меблеві модульні системи. Із окремих меблевих виробів (шафа, стіл, ліжко, тумба, комод і т.д.), які груповані по дизайну, можна самому, або за допомогою дизайнера зкомплектувати кімнату - вітальню, дитячу, спальню, хол, або офіс.
Кухнi
У нашій ментальності, кухня - це місце для їжі і розмов. Тут зустрічають і пригощають друзів і близьких. Тому меблі для кухні повинна виражати і підтримувати радість зустрічі за столом, в теплій компанії.
Меблі трансформер
Проблема нестачі вільного місця хвилювала людство з дуже давніх часів, і це підштовхнуло до нових винаходів. Не причина відмовлятися від комфорту, і меблі-трансформер тому пряме підтвердження. Коли виникає необхідність у вільному просторі, дані меблі зручно складаються, набуваючи компактні розміри, при цьому величезна різноманітність варіантів виконання і широка колірна гамма дозволяють підібрати меблі, що трансформуються під будь-який стиль інтер'єру.
Для офісу
Головний критерій вибору офісних меблів - ергономічність. Якщо говорити конкретно про необхідні предмети, це письмові столи, обладнані для розміщення комп'ютера, офісні тумби з шухлядами для паперів та канцелярського приладдя, крісла для співробітників, шафи і стелажі.
Шафи - Передпокій
Важко переоцінити плюси наявності шафи та передпокою, адже Вам буде зручно прийти і відразу повісити пальто або куртку на плічка в шафу, не порушивши естетичний вигляд кімнати. Шафи відносяться до типу меблів, без яких складно представити наповнення комфортабельної житлової або робочої зони.
Столи - стільці
Саме стіл - це "перлина" вашого дому. Стіл - предмет меблів, що використовується як "опора" і "допомога" людині у праці. Столи бувають різні. Вони можуть складатись і розкладатись, що доводить нам зручність цього предмету.
Матраци
Якісний матрац - це матрац, який забезпечує правильне положення хребта під час сну. Ефект в результаті один - після сну на такому матраці не болить спина, немає також відчуття оніміння або напруженості в м'язах. А в довгостроковій перспективі якісний матрац може запобігти багатьом захворюванням опорно-рухового апарату.